Pas Sökücü

Pas sökücü, metal yüzeylerde nem ve rutubetten dolayı oluşan pas veya korozyonu çözen bir üründür. Pas sökücü, pasın derinliği ve yüzey türüne göre farklı asidik kimyasallardan üretilmektedir. Genel amaçlı kireç ve pas sökücülerin yanı sıra, spesifik ve endüstriyel pas sökücüler de mevcuttur.Hemen Sipariş vermek için 0850 220 60 70 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Pas Sökücü Ürün Kataloğu

Pas Sökücü, Wd 40 pas sökücü, Pas çözücü ürün kataloğumuzu ziyaret etmek, dilerseniz online sipariş vermek için “Katalog” linkine tıklayabilirsiniz

Wd 40 pas sökücü

Wd 40 pas sökücü, Henkel tarafından üretilmekte olan, metale karşı yüksek çekim özellikli bir pas sökücüdür. Bu çekim özelliği sayesinde, metal yüzeyleri nemli ortamda bile tamamen kaplar.

Wd 40 pas sökücü

Pas çözücü

Pas çözücü, metal yüzeylerde rutubet ve nemden dolayı oluşan pas veya korozyonu söken bir üründür. Pas çözücü, asidik yapısı ile metal yüzeyleri pastan arındırmaktadır. Pas çözücü için pasın derinliği ve yüzey türüne göre farklı asidik kimyasallar kullanılabilir.

Pas çözücü

Cillit Bang Kireç Sökücü Sprey 500ml


Cillit Bang Kireç Sökücü Sprey 500ml

Cillit Bang Kireç Sökücü, paslı ve kireçli yüzeylerde günlük lekelerin temizlenmesinde kullanılan bir yüzey temizleyicidir. Lavabo, klozet, küvet, mutfak ve banyo alanlarında kullanılabilir. Kullanılmadan önce yüzey üzerinde gözle görülmeyen küçük bir alanda deneme yapılması tavsiye edilir. Ekstra güçlü formülasyon, inatçı lekelerin çıkartılmasında etkilidir.

Özellikler:Telefonla Sipariş : 0850 220 60 70

Copyright © 2011-2013 T1 Temizlik